Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Objazd śladami trasy zaproponowanej do GBO przez Wheel Brothers

Objazd śladami trasy zaproponowanej do GBO przez Wheel Brothers 2017/03/25 18:17 #29976

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Kilkudziesięciu rowerzystów stawiło się dziś na starcie objazdu trasy zgłoszonej przez kolegów z Wheel Brothers do Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. :)
Pomysł i trasa są świetne! :ok: Spora część trasy przejezdna jest już dziś i nie wymaga dużych inwestycji, sporo jest jednak odcinków, które wymagają sporych nakładów pracy i pieniędzy by projekt mógł wyglądać tak jak to sobie zamierzyli pomysłodawcy. Dziś okazało się, że nie tylko doświadczeni bikerzy, ale też niedzielni rowerzyści wbrew obawom organizatorów przejazdu spokojnie dali radę całą trasę przejechać bez większego wysiłku, co stanowi najlepszą rekomendację dla tego nietuzinkowego pomysłu. :) Pomysłu, który jeśli zostałby zrealizowany, może stać się grudziądzkim rowerowym "eldorado" zarówno dla zawodowców wyciskających ostatnie poty na technicznych odcinkach jak i rowerowych spacerowiczów chcących mile spędzić sobotnie popołudnie na rowerze, w otoczeniu pięknej przyrody z królową polskich rzek w tle. Ze strony naszego Stowarzyszenia pełna rekomendacja dla projektu i obietnica wsparcia w promocji. :)

kilka fotek z przejazdu TU
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): iceman150, piowini, Hardy, Meg, Kasia, ŁOBUZIA, MARCINHD, Adi, Qba84
Czas generowania strony: 0.135 s.