Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Głosujcie na rowerowe projekty w Budżecie Obywatelskim

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Głosujcie na rowerowe projekty w Budżecie Obywatelskim

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/07/21 16:28 #17356

Matołek

Matołek Avatar

Zadaszony parking rowerowy też przepadł, choć niezupełnie, bo mój dyrektor stwierdził, że jak nie przejdzie, to i tak zrobi, bo mu się ta inicjatywa podoba :)

Swoją drogą zobaczcie dysproporcje dwóch wygranych projektów Sszkoły Podstawowej 16 do pozostałych, przegranych (ponad 10-ciokrotna przebitka) i pomyślcie, gdzie był punkt głosowania. Nie żebym coś sugerował w kwestii dorabiania głosów, ale od osób, które tam głosowały wiem, że były wręcz nachalnie namawiane do głosowania na projekty SP 16 :S

No trudno, grunt, że mamy rowery i fajne tereny wokół Grudziądza do jeżdżenia :woohoo: Tego nikt nam nie zabierze :woohoo:
....
No i z tego co widzę, to wygrały całkiem niegłupie projekty, jak boiska, siłownie i place zabaw, więc kilka kroczków do przodu :laugh:

Pozdrowerek :silly:
2014/07/21 15:15 #17354

Ewellka

Ewellka Avatar

Tylko 17 głosów?! :blink: To ma być jakiś żart czy co? :huh:
Rowerzyści co z Wami sie stało?
2014/07/21 14:57 #17353

slimak

slimak Avatar

Niestety stacje napraw rowerów przepadły. Tylko 17 głosów??
2014/07/13 15:54 #17164

iceman150

iceman150 Avatar

no prawda. tylko potem będa pewnie sprawdzali w ewidencji ludnosci. ciekawe czy beda sprawdzali poprawnosc podpisu :)
2014/07/13 15:34 #17163

Matołek

Matołek Avatar

Jeśli jeszcze nie zagłosowaliście, a chcielibyście wesprzeć nasze rowerowe projekty, to ostatnia szansa dziś do godziny 18.00 w punkcie sprzedaży biletów w Galerii Alfa. Głosujcie, każdy głos się liczy :)

Swoją drogą trochę śmieszne to głosowanie - nawet nie legitymują. Mógłbym napisać, że jestem Koziołek Matołek i kto to sprawdzi :)

Pozdrower :silly: :silly:
2014/07/08 09:57 #16999

balonis

balonis Avatar

sebq777 napisał:
Wczoraj byłem w Bursie jednakże nie znalazłem tam punktu do głosowania.

Trzeba podejść do recepcji w Bursie i powiedzieć, że się chce zagłosować - wtedy otwierają pomieszczenie, w którym można oddać głos i wrzucić go do urny.
2014/07/04 14:36 #16897

pieter

pieter Avatar

slimak napisał:
Bezsensowne plotki. Co w ogóle ma znaczyć "nie zabezpieczył".
UCHWAŁA Nr XLV/23/14 RADY MIEJSKIEJ GRUDZIĄDZA z dnia 26 lutego 2014 r. przeznaczyła na realizację projektów z BP 2 mln złotych, więc o kasę nie ma się co martwić.

2014/07/04 13:29 #16896

slimak

slimak Avatar

Bezsensowne plotki. Co w ogóle ma znaczyć "nie zabezpieczył".
UCHWAŁA Nr XLV/23/14 RADY MIEJSKIEJ GRUDZIĄDZA z dnia 26 lutego 2014 r. przeznaczyła na realizację projektów z BP 2 mln złotych, więc o kasę nie ma się co martwić.
2014/07/04 13:19 #16895

pieter

pieter Avatar

Czy ktoś wie, jak jest z przyszłą realizacją projektów? Podobno Ratusz nie zabezpieczył kasy na Budżet Obywatelski :evil: :evil: :evil:
2014/07/04 11:35 #16890

slimak

slimak Avatar

Niestety projekt uspokojenia ruchu na Parkowej upadł z powodu sprzeciwu betonu z ZDM-u.
2014/07/02 23:22 #16865

Matołek

Matołek Avatar

Jakoś nie pomyślałem, że można zejść na serducho z powodu wyrwikółek ;) :P
2014/07/02 23:04 #16863

sldtwa

sldtwa Avatar

To nie nazywa się "kombinować", tylko "używać rozumu".
Ok, dziękuję za wyjaśnienia. Dzięki temu wiem, że jeśli chcę oddać dwa głosy na "nasz projekt", powinienem głosować tylko na jeden, własnie nasz.
Rozumiesz? :)
2014/07/02 22:57 #16862

Ewellka

Ewellka Avatar

Na karcie do głosowania wymienione są poszczególne projekty, przypisane do okręgu.
Przy każdym z projektów jest pole aby wstawić: "X".
Jeden projekt - jeden X
Drugi projekt - drugi X.

Innej opcji nie ma i proszę nie kombinować.
2014/07/02 22:39 #16861

sldtwa

sldtwa Avatar

Powiem szczerze, kiedy przeczytałem wpis o rowerowych projektach i zobaczyłem ilustrujące go zdjęcie pomyślałem: "Matołek, jak nic, zwariował! Zaproponował budowę zadaszonego parkingu z... "gustownymi" wyrwikółkami, które zawsze bezlitośnie zwalczał :woohoo:
Uspokoiłem się dopiero po obejrzeniu szczegółowego projektu :woohoo:
Proponuję jednak zmienić zdjęcie, bo ludzie o słabszym sercu mogą tego nie wytrzemać :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Oczywiście jutro idę zagłosować (jestem z Okręgu 3).
Mam jednak pytanie, czy prawo do głosowania na 2 projekty oznacza, że mogę zagłosować również 2 razy na ten sam projekt? Wydaje się,że skoro każdy mieszkaniec dysponuje dwoma głosami, to powinien móc je oddać również na ten sam projekt,prawda?

Gdyby jednak okazało się to niemożliwe, to wtedy najkorzystniejsze z "rowerowego" punktu widzenia byłoby głosowanie tylko na jeden projekt, nasz, rowerowy. W ten sposób dodajemy punkt naszemu projektowi, a pozbawiamy go któregoś z potencjalnych konkurentów. To chyba logiczne, co?
Jak w końcu jest z tym głosowaniem?
2014/07/02 14:34 #16853

Ewellka

Ewellka Avatar

Byłam dziś w Alfie zagłosować. Wszystko poszło gładko i sprawnie. Pani zapytała z którego okręgu jestem i dała mi odpowiednią kartę do głosowania. :)
Czas generowania strony: 0.138 s.