Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: zabezpieczenie półmaratonu

zabezpieczenie półmaratonu 2013/05/08 22:17 #7642

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Fakt faktem Piotruss rzeczywiście bardzo bardzo się angażuje w wszelkie sprawy rowerowe. I za Wielkie mu dzięki i brawa.

Tylko nie spoczywaj na laurach:)
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM

zabezpieczenie półmaratonu 2013/05/08 14:31 #7638

  • Agucha
  • Agucha Avatar
:silly:
Gratuluje Piotrek, ze wychodzisz przed szereg rowerzystow z pomyslami rowerowymi. Bez ciebie nic by w miescie sie nie ruszalo w sprawach rowerowych, koledzy niech biora z ciebie przyklad :kiss:

zabezpieczenie półmaratonu 2013/05/08 14:14 #7637

  • Piotruss
  • Piotruss Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • :p
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 9
Dziś o godz. 11.00 w gabinecie Prezydenta zostało zorganizowane spotkanie podsumowujące "I Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego". Na moje ręce<Piotr W.>p.Robert Malinowski złożył podziękowania za pomoc w zabezpieczeniu trasy,serdecznie dziękuję Daniel,Spavn,Krzys80,Matołek i Wojtino za zaangażowanie.

PS.otrzymałem podziękowanie<załącznik>medal,koszulkę i zdjęcia.
Łotrus

zabezpieczenie półmaratonu 2013/04/28 21:48 #7500

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
Mam czas i chcę się przyłączyć chociaż zapowiada się że będzie zimno i padać. :) Daj znać co dalej

zabezpieczenie półmaratonu 2013/04/25 21:55 #7465

  • Piotruss
  • Piotruss Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • :p
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 9
Dziś Dyrektor MORIW zwróciła się do mnie z prośbą o pomóc w zabezpieczeniu Półmaratonu "Bronka Malinowskiego . Poszukuję 5 osób na rowerach (dorosłych i odpowiedzialnych), które wraz z ekipą organizatora (też na rowerach) towarzyszyć będą zawodnikom na trasie i dbać o ich bezpieczeństwo. Bieg odbędzie się 3 maja pomiędzy 11.00 a 14.00, na mecie w Rulewie zapraszamy na zupę i ognisko:)ktoś z Was dysponuje czasem i byłby zainteresowany w pomoc??
Łotrus
Czas generowania strony: 0.177 s.