Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/13 08:11 #6819

  • maku
  • maku Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 241
  • Otrzymane podziękowania: 63
  • Oklaski: 3
Witam
Również oceniam spotkanie i jego przebieg pozytywnie. Uważam że, może to być jakiś przełom w wzajemnych relacjach. Padło wiele ważnych obietnic i deklaracji zarówno ze strony władz miasta jak i rowerzystów. Pierwsze zadania już przed nami (rowerzystami) do wykonania, także będzie się trzeba zabrać do pracy.
P.S.
Prośba do Matołka żeby zrobił jakieś zdjęcie tej mapy i opublikował na stronie.
This is a war, and we are soldiers ! Death can come for us at any time... In any place

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/12 23:38 #6818

  • milo
  • milo Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 6


Narazie wszyscy zadowoleni. Poczekamy, zobaczymy...

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/12 23:11 #6817

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Gratulacje Panowie :), teraz tylko trzymać kciuki za naszą władzę aby i przyłożyła się do zadania jak wy.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/12 22:35 #6816

  • piobak
  • piobak Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 66
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 1
@pieter
Dziękuję za miłe sowa ale dla pełnej jasności muszę napisać, że zarówno spotkanie jak i przygotowania do niego to Wasza zasługa - nie moja. Nie zwykłem przypisywać sobie czyichś sukcesów. A to, że całkowicie popieram i wspieram każdą działaność na rzecz poprawy bytu rowerzystów w Grudziądzu nie jest chyba tajemnicą.
Dobra robota Chłopacy.
Bezpieczną jazdę na rowerze teraz promuję,
niestety nie wszystkim kask do twarzy pasuje...

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/12 16:36 #6815

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Łojtrus, jako gwiazda w kuluarach owszem wystąpiłeś, ale przed Prezydentami nie zagadałeś, a liczyliśmy. Dzięki za link z naszymi wystąpieniami. Przydałby się jeszcze materiał z TV, jak byś go tam gdzieś wyczaił. I nie \"nerwuj się\", bo wszystko idzie w dobrą stronę.

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/12 15:47 #6814

  • łotrus
  • łotrus Avatar
co do sugesti Pitera to się wypowiadałem......dla radia Pik zapraszam do posłuchania grudziądzkich rowerzystów....

www.radiopik.pl/gfx/radiopik/files/Polskie%20Radio%20PiK%20-%20Rowerzysci%20Grudziadz.mp3

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/12 15:24 #6813

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Zebranie się odbyło. Naszą rowerową społeczność reprezentowali: Krzyś80, Łotrus, Maku, Matematołek, Milo, Paweł 1669, Pieter i Piowini. Zaocznie wspierał nas duchowo Piobak, na widok którego wszyscy się bardzo ucieszyli. Prezydenci, Poseł i my jako uczestnicy spotkania zgodnie stwierdziliśmy, że było rzeczowe i przebiegło w dobrej atmosferze ;) Jedynie Łotrus nie miał natchnienia i o dziwo ani razu nie zabrał głosu. Złożyliśmy petycję na ręce Prezydentów. Petycję do władz miasta podpisał również Poseł T. Szymański, jako czynny rowerzysta, który również widzi nasze działania jako uzasadnione. Dziękujemy za wsparcie. Nasza delegacja w porozumieniu z Prezydentami powołała oficera rowerowego, który będzie pełnił zaszczytną, społeczną służbę naszego reprezentanta we wszelkich rozmowach prowadzonych z władzami miasta. Jednogłośnie stanowiskiem tym obarczyliśmy Matematołka, jako najbardziej wytrwałego i konsekwentnego rowerzystę, domagającego się poszanowania naszych praw już od ponad siedmiu lat.

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/12 12:09 #6812

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
W załączniku dodaję moje krótkie wypociny turystycznie podsumowujące wczorajsze spotkanie

Załącznik Podsumowanie_turystyczne_spotkania_WTR_11_02_2012.doc nie został znaleziony

Załączniki:
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/11 17:24 #6811

  • Kama
  • Kama Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • ...czasem chcę być jak ptak... ;-)
  • Posty: 583
  • Otrzymane podziękowania: 136
  • Oklaski: 3
Przepraszam za swoją nieobecność...grypa jelitowa...ledwie żyję :(

,, ...okulary, rękawice, miękkie siodło wsadź na sztycę
dla dorosłych i dla dzieci, kiedy wieje, pada, świeci
on powstrzyma cię od tycia, to nie przedmiot to STYL ŻYCIA !!! ''
:D :D :D

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/11 15:30 #6810

  • paweł1669
  • paweł1669 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Na Rower
  • Posty: 201
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 0
ja będę

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/11 13:35 #6809

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Zawiadamiam reprezentację, że pomponów nie będzie z powodu grypy (kolejna załatwiona ofiara)

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/11 13:22 #6808

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Szybszy, szybkiego powrotu do zdrowia! A czy możesz przesłać zdobyte informacje na temat mostu?

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/11 12:22 #6807

  • Szybszy
  • Szybszy Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 122
  • Oklaski: 0
Muszę was przeprosić. Dopadł mnie wirus i nie będzie mnie dziś na spotkaniu. Leżę w łóżku i się kuruje. Najgorsze to że specjalnie urlop wybrałem by być, a stracę go na dojście do zdrowia.
Powodzenia... :( :( :( :( :(

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/10 08:09 #6798

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Ze względów politycznych proszę Admina o usunięcie postów powiązanych z pomponami (przynajmniej moich.

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/10 07:51 #6796

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Teraz wiem, czemu poprzedni prezydent odwoływał spotkania na godzinę przed ustalonym terminem ;) :P
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/10 00:06 #6795

  • milo
  • milo Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 6
Lepiej zmieńcie wątek, bo jak Pan prezydent poczyta temat to jeszcze się przestraszy i odwoła spotkanie... :lol:

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/09 23:05 #6794

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
AAAAAAAAA, teraz zrozumiałem. Dobra, niech będą sztuczne pompony, tylko jak my faceci mamy wystąpić - w pasiastych bokserkach i w podkoszulkach z numerami? Żeby nas nie odwieźli z tego spotkania w specjalnych kaftanikach!

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/09 21:07 #6793

  • Kama
  • Kama Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • ...czasem chcę być jak ptak... ;-)
  • Posty: 583
  • Otrzymane podziękowania: 136
  • Oklaski: 3
pieter napisał:
Kama, nie zrozumiałem... Czy Ty zamierzasz wystąpić w stroju topless :ohmy: ?

...he,he...no co Ty Pieter ;) ...myślałam po prostu o dopingu i pomponach,takich jakich używają cheerleaderki... ;) ...gdzieś Ty tam między wierszami wyczytał topless...to nie wiem :P

,, ...okulary, rękawice, miękkie siodło wsadź na sztycę
dla dorosłych i dla dzieci, kiedy wieje, pada, świeci
on powstrzyma cię od tycia, to nie przedmiot to STYL ŻYCIA !!! ''
:D :D :D

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/09 15:34 #6792

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Przepraszam was wszystkich, ale niestety w wyniku tego, że nie udało mi się dziś załatwić wszystkiego w Olsztynie jestem zmuszony zostać tutaj co najmniej do wtorku. Jednocześnie proszę bardzo aby ktoś mnie zastąpił w kwestii wypowiedzi masy krytycznej.
Życzę raz jeszcze powodzenia i owocnych rozmów.

No i do zobaczenia kiedyś na rowerkach.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/09 09:09 #6787

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Kama, nie zrozumiałem... Czy Ty zamierzasz wystąpić w stroju topless :ohmy: ?

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/08 18:48 #6782

  • Kama
  • Kama Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • ...czasem chcę być jak ptak... ;-)
  • Posty: 583
  • Otrzymane podziękowania: 136
  • Oklaski: 3
pieter napisał:
Kama, chcesz się zamienić?

...he,he...nie spoko...może wyskoczę po prostu z pomponami i będę Was dopingować hi,hi... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

,, ...okulary, rękawice, miękkie siodło wsadź na sztycę
dla dorosłych i dla dzieci, kiedy wieje, pada, świeci
on powstrzyma cię od tycia, to nie przedmiot to STYL ŻYCIA !!! ''
:D :D :D

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/07 22:17 #6777

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Kama, chcesz się zamienić?

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/07 19:08 #6775

  • Kama
  • Kama Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • ...czasem chcę być jak ptak... ;-)
  • Posty: 583
  • Otrzymane podziękowania: 136
  • Oklaski: 3
,, Pieter - dobra atmosfera spotkania \'\'

...he he... cwaniak :P

,, ...okulary, rękawice, miękkie siodło wsadź na sztycę
dla dorosłych i dla dzieci, kiedy wieje, pada, świeci
on powstrzyma cię od tycia, to nie przedmiot to STYL ŻYCIA !!! ''
:D :D :D

O:Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/06 16:55 #6774

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Wyłoniła się reprezentacja dziesięciu grudziądzkich rowerzystów, którzy wezmą udział w spotkaniu. Głównym tematem jest WTR, a pozostałe tematy będą nawiązywać i przestrzegać realizatorów WTR przed błędami, które mogą się pojawić w trakcie realizacji projektu. Podzieliśmy się tematami i każdy będzie miał ok. 4 minuty na wypowiedź w temacie(spotkanie będzie trwać od 17 do 18.50.)
Zainteresowanych spoza tej grupy prosimy o indywidualny kontakt z osobą zajmującą się danym tematem.
Alfabetycznie:
1. iceman - masy krytyczne a świadomość mieszkańców
2. Kama - uciążliwość codziennych dojazdów do pracy (na rowerze oczywiście)
3. Krzyś80 - prawidłowe oznakowania turystyczne DR
4. Łotrus - ciągłość dróg rowerowych
5. Maku - swobodny dostęp rowerzystów do projektów dróg rowerowych (najlepiej elektroniczny)
6. Matematołek - nawierzchnie dróg rowerowych(standardy)
7. Milo - najczęstsze uszkodzenia rowerów, możliwości techniczne rowerów (promień skrętu, prędkość, droga ham.)
8. Pieter - dobra atmosfera spotkania ;)
9. Piowini - konieczność łamania prawa przez rowerzystę z powodu złego zastosowania na drogach znaków i przepisów
10.Szybszy - most w Grudziądzu

Spotkanie z Prezydentami Grudziądza i Posłem T. Szymańskim 2013/02/06 15:00 #6773

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Spotkanie nabrało nowej rangi, bo oprócz Prezydenta R. Malinowskiego i Posła T. Szymańskiego weźmie w nim udział również Wiceprezydent M. Sikora. Liczymy na wsparcie ze strony Posła Tomasza Szymańskiego, który jak wiemy :) również jest zapalonym rowerzystą. Grudziądzkich rowerzystów reprezentować będzie 10 osób (zaakceptowano powiększenie naszej reprezentacji). Przypominam, że spotkanie odbędzie się w Ratuszu, w poniedziałek 11 lutego 2013 roku w pokoju 101 o godzinie 17.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.257 s.