Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kłomino/Borne Sulinowo/Pojezierze Drawskie i co tylko zechcesz

Kłomino/Borne Sulinowo/Pojezierze Drawskie i co tylko zechcesz 2016/03/12 06:27 #27449

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
dokładnie.....z Kłomina zostało zaledwie może z 4 budynki... teraz już prywatne... a do pozostałości już strach wejść... wyjazd zdecydowanie spóźniony o kilka lat ale nie do końca.... ;) coś tam jeszcze zobaczysz...w okolicy - m. Brzeźnica kolonia znajdują się dwa schrony podziemnie i jedno stanowisko do mobilnej wyrzutni broni nuklearnej jaka tam stacjonowała...( była przechowywana) poza tym niezliczona ilość bunkrów, fortyfikacji w samym Bornym Sulinowie jeszcze jest kilka świetnych budynków do zobaczenia... Polecam osobiście dom oficera.... ( oczywiście mam na myśli explorację wnętrz, nie patrzenie z zewnatrz) więcej info Citas co do miejscówek mogę podać Tobie osobiście lub na e-mail... zbyt wiele by tu było pisania :) a znam te tereny dość dobrze :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Kłomino/Borne Sulinowo/Pojezierze Drawskie i co tylko zechcesz 2016/03/12 04:41 #27448

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Klomino juz podobno nie istnieje,zostal sam plac w lesie. Z rok temu tez sie tym interesowalem. Sprawdz dokladnie info.
Amor patriae nostra lex

Kłomino/Borne Sulinowo/Pojezierze Drawskie i co tylko zechcesz 2016/03/12 02:04 #27445

  • Citas
  • Citas Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 109
  • Oklaski: 2
W drugiej połowie maja konkretny termin do ustalenia (wolałbym przed waszym wyjazdem na jeziorak) planuję ruszyć w kierunku zachodnim. Konkretnie chcę zobaczyć miasto widmo Kłomino , bunkry w Brzeźnicy, most na rzece Gwdzie w okolicy Jastrowia. Chcę także odwiedzić magnetyczną górkę w okolicy wsi Rutwica oraz pobiwakować w Bornym Sulinowie dalej gdzie koła poniosą. Powrót pewnie na wyjazd nad Jeziorak, ja natomiast planuje 22.05 lądować w Lesznie na meczu żużlowym. Noclegi głównie na dziko lub na gospodarza ewentualnie jakieś tanie noclegownie.
Szczegóły dogra się jakoś na privie. Byłby ktoś chętny?
Czasem na swojej drodze spotykam totalnych wariatów. Pędzą na złamanie karku i wbrew wszelkiej logice... naprawdę... czasem aż trudno ich wyprzedzić.
Czas generowania strony: 0.159 s.