Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: 22 sierpnia (sobota) Gruczno - Kąpielowo i ogniskowo na zakończenie wakacji

22 sierpnia (sobota) Gruczno - Kąpielowo i ogniskowo na zakończenie wakacji 2015/08/20 17:59 #25362

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Chętnie się wybiorę :laugh:
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

22 sierpnia (sobota) Gruczno - Kąpielowo i ogniskowo na zakończenie wakacji 2015/08/20 15:49 #25357

  • chunk
  • chunk Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 161
  • Otrzymane podziękowania: 229
  • Oklaski: 4
Będę się włóczył od rana po Borach więc może gdzieś skrzyżujemy szlaki ;)
Na którą godzinę sldtwa planujesz dotrzeć do leśniczówki na ognisko? Jeśli nie uda mi się Was ustrzelić na trasie wpadnę do Osin zobaczyć znajome mordki :)
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

22 sierpnia (sobota) Gruczno - Kąpielowo i ogniskowo na zakończenie wakacji 2015/08/20 15:30 #25355

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Mielismy z Adamem nieco wlasna wizje soboty i uprzedziles mnie z godzinke z wpisem :) Ale to nic - to tez wyjazd o ktorym rozmawialismy czyli wieczorne ognisko w Osinach i powrotem za ciemnego :) Mi pasuje a nasz wyjazd na zolty szlak z Zura do Tlenia przelozymy na za tydzien :P
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

22 sierpnia (sobota) Gruczno - Kąpielowo i ogniskowo na zakończenie wakacji 2015/08/20 15:06 #25353

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Pani Leśniczyna :) z Osin serdecznie zaprasza. Myślę, że takie wieczorne ognisko nawet w tak upalne lato będzie przyjemne. No i ten zachód słońca i to rozgwieżdżone letnie niebo... :laugh:
Po drodze odwiedzimy też urokliwy wiadukt w Kozłowie.

Orientacyjna trasa: www.endomondo.com/routes/585666773
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".

22 sierpnia (sobota) Gruczno - Kąpielowo i ogniskowo na zakończenie wakacji 2015/08/20 14:06 #25352

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Pogoda wciąż nas rozpieszcza i wszystko wskazuje, że będzie dalej :D
Proponuję na najbliższą sobotę całodzienną leniwą "setkę" z zaliczeniem smakołyków na grucznieńskim Festiwalu Smaku, przejazd przez "południowe" Bory nad Stelchno i Radodzierz, kąpiele, wreszcie wieczorne ognisko w gościnnej leśniczówce w Osinach z pieczeniem kiełbasek i powrót o zmroku do domu przez urokliwy zjazd w Zdrojewie, Wielki Komórsk... do Mariny.
W sumie jakieś 115 km, ale proponuję zarezerwować na to nawet 12 godzin.
Proponuję wyjazd z ronda pod Strzemięcinem o 10:00. Powinno to zadowolić największych nawet śpiochów.
Powrót na 21.00.
Będą chętni?
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek, Lopez, pieter
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.176 s.