Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Aplikacja rowerowa dla Grudziądza

Aplikacja rowerowa dla Grudziądza 2015/03/12 18:48 #22070

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Wrocilem wlasnie ze spotkania. Wydaje mi sie ,ze fajna sprawa.Pozwolilem sobie zalozyc oddzielny watek dla osob zainteresowanych uzytkowaniem i rozwijaniem programu:

rowerowygrudziadz.pl/index.php/forum/6-jazda-i-sprzet/8255-vts-bike-o-aplikacja-rowerowo-turystyczna#22069

Szkoda ,ze bylo nas tak malo. Brakowalo wielu uytkownikow np. Endomondo.
Amor patriae nostra lex

Aplikacja rowerowa dla Grudziądza 2015/03/10 12:03 #22004

  • j23
  • j23 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • turystyka i rower - dwie nierozłączne pasje.
  • Posty: 575
  • Otrzymane podziękowania: 626
  • Oklaski: 0
Otrzymałem bardzo ciekawą informację. Myślę, że trzeba skorzystać z tej możliwości. Oto ona:

Witam, w imieniu firmy Virtual Travel Systems SA oraz MORiWu serdecznie zapraszamy grudziądzkich rowerzystów i pasjonatów krajoznawstwa rowerowego na prezentację aplikacji VTS - programu na telefony komórkowe, stanowiącego połączenie możliwości endomondo z przewodnikiem turystyczno-krajoznawczym. Docelowo aplikacja ma obejmować terytorialnie całą Polskę, natomiast pilotażowo wprowadzana jest dla Grudziądza z Kociewiem i częścią ziemi chełmińskiej.
Udział środowisk rowerowych jest istotny ze względu na sugestie i propozycje dostosowania aplikacji do faktycznych i indywidualnych potrzeb rowerzystów zwiedzających Polskę na rowerze.
Prezentacja aplikacji odbędzie się w dniu 12 marca (czwartek) o godz. 16:00 w Marinie Grudziądz, ul. Portowa 8 (budynek konferencyjno-noclegowy).
Pozdrawiam
Michał Czepek
Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni.
Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli.
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD, Outsiderka
Czas generowania strony: 0.209 s.