Schody dla rowerzystów odwołane

Schody dla rowerzystów odwołane ((o:

            Dziś na profilu Pana wiceprezydenta Sikory pojawiła się informacja odwołująca schody jako wyłączny sposób na pokonanie nowo budowanego mostu obrotowego na wejściu do portu. Oto wypowiedź Pana Prezydenta:

?Wracamy do sprawy mostu.
Mocno zakotłowało się na facie po mojej wypowiedzi telewizyjnej nt. mostu.
Chciałbym wszystkich uspokoić. Budowany most jest dedykowany ruchowi pieszo-rowerowemu. Oczywiście rowerzyści muszą zachować szczególną ostrożność przejeżdżając przez kładkę. Ze względów bezpieczeństwa projekt przewiduje zarówno schody, jak i najazdy dla rowerzystów. Moją wypowiedź telewizyjną należy traktować jako żart primaaprilisowy :). W załączeniu kilka rysunków z dokumentacji. Pozdrawiam rowerzystów.
P.S.
W najbliższym czasie zapraszam przedstawicieli środowiska rowerowego do konsultacji nt. nowo projektowanych dróg w Grudziądzu.?

Panie Prezydencie. Trochę trudno jest rowerzystom uwierzyć w ten primaaprilisowy żart, zwłaszcza, że Pana wypowiedź widnieje jako ?Materiał z dnia: 04.04.2013?, a swobodne zmiany w grudziądzkich projektach to żadna nowość. Myślę jednak, że przyjąć to można za trochę niezgrabną próbę wybrnięcia z sytuacji i ratowania honoru oraz świadectwo, że opinia społeczna nie jest Panu zupełnie obojętna. Jeśli więc wspomniane najazdy będą porządne, to myślę, że nikt więcej tematu czepiać się nie będzie, wręcz przeciwnie, chwalić i podziwiać

Z zaproszenia na konsultacje oczywiście skorzystamy, pełni nadziei na pozytywne zmiany.

Dziękujemy za zaproszenie i optymistyczny wpis, który w wielu wywołał uczucie sporej ulgi i uwolnił zmiażdżony wcześniej optymizm....

Załączam wycinki projektu, które opublikował Pan Wiceprezydent: 01, 02, 03

z rowerowym pozdrowieniem
matołek 


Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 2 ).
Opublikowano: 2013/04/13 12:04 przez matołek #7284
Matołek Avatar
Jakby ktoś miał ochotę posłuchać tłumaczeń Pana Wiceprezydenta: "być może moja wypowiedź była nieprecyzyjna i niefortunna..."

no właśnie rzecz w tym, że była bardzo precyzyjna :lol:, ale było, minęło...

tvsm.pl/videoteka/gsi/2013/kwiecien/10

Materiał o moście: 4 min. 25 sek.

Pozdrawiam :silly:
Opublikowano: 2013/04/09 21:28 przez krzys80 #7242
krzys80 Avatar
Cel na razie nie fizycznie ale mentalnie, elektronicznie, fejsbukowo osiągnięty i oby zostało to tak zrealizowane. Teraz uwierzę dopiero jak zobaczę. Mam nadzieję, że to nie kolejny prima aprilis.