Stało się!

Stało się!

Przebrnęliśmy przez meandry procedury rejestracyjnej i od dziś nasze Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz rusza pełną parą.

Jeszcze raz jako Zarząd chcemy podziękować wszystkim członkom założycielom, bez których ten projekt na pewno by się nie udał, serdeczne dzięki braci rowerowa!

Bierzemy się teraz ostro do pracy, by rowerzystom w naszym mieście ułatwić ich funkcjonowanie. Dołożymy wszelkich starań by nic co związane z "rowerowaniem" nie odbywało się bez nas.
Postaramy się uczestniczyć we wszystkich projektach związanych z planowaniem i budową infrastruktury rowerowej na wszystkich etapach tych projektów, aby w przyszłości uniknąć kompromitujących nasze miasto bubli i niedoróbek.

Jesteśmy w trakcie opracowywania planu działania stowarzyszenia na 2014 rok, by już niedługo zaproponować Państwu kalendarz kilku imprez, które chcielibyśmy zorganizować lub współorganizować. Mamy nadzieję, że umilą one spędzanie wolnego czasu na aktywnym wypoczynku wszystkim dla których rower jest najbliższy sercu.

Szereg z tych działań zależeć będzie od budżetu jakim będziemy dysponowali, dlatego liczymy na pozyskanie środków z dotacji, jak również darowizn od podmiotów gospodarczych. Wszystkie osoby chcące nam pomóc zapraszamy do współpracy.

Tymczasem zasadnicza część środków pochodzić będzie od członków stowarzyszenia, którym przypominamy, że zgodnie z przyjętą uchwałą wysokość składek członkowskich została ustalona w wysokości 5zł miesięcznie (60zł rocznie). Obowiązek opłacania składek istnieje od stycznia 2014 roku. Bardzo prosimy Was o terminowe wpłaty na konto stowarzyszenia. Możliwe jest opłacanie składki miesięcznej, jej wielokrotność lub jednorazowo składki rocznej.

Postaramy się, aby jeszcze zimą nasi członkowie, którzy opłacą składki otrzymali legitymacje członkowskie, które będą potwierdzeniem członkostwa w stowarzyszeniu, a jednocześnie będą dawały specjalne uprawnienia jej posiadaczom, np. prawo do zniżek przy zakupach i serwisie w zaprzyjaźnionych ze stowarzyszeniem sklepach rowerowych na terenie naszego miasta.
Zachęcamy również wszystkich zapalonych rowerzystów, którzy jeszcze nie są naszymi członkami do przyłączenia się do nas. W ilości siła!
Dla chętnych przygotowaliśmy formularz zgłoszeniowy dostępny tu (KLIK).

O wszystkich ważnych sprawach, propozycjach i uchwałach podejmowanych przez Zarząd będziemy na bieżąco Państwa informować na stronie internetowej www.rowerowygrudziadz.pl w specjalnej zakładce.

Z rowerowym pozdrowieniem
Zarząd Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz 
nr KRS 0000489600
nr NIP 8762459729
nr Konta bankowego 70 2030 0045 1110 0000 0316 0560


Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 20 ).
Opublikowano: 2014/02/02 11:37 przez matołek #13119
Matołek Avatar
Jeśli by wszystko poszło po naszej myśli, to może w przyszłym tygodniu. Jest z tym więcej problemów, pytań i wątpliwości niż można by w pierwszym momencie sobie wyobrazić.

Pozdrawiam :)
Opublikowano: 2014/01/29 17:52 przez MARCINHD #13112
MARCINHD Avatar
a dokładniej kiedy będziecie wydawać legitymacje???
:whistle:

pieter napisał:
Dziękujemy serdecznie za sprawne wpłacanie składek na konto naszego Stowarzyszenia. Szczególnie dziękujemy tym członkom, którzy uregulowali składki za cały rok z góry, bo znacznie ułatwia nam to sprawdzanie wpływów ze składek. Osobne podziękowania dla tych, którzy wpłacili więcej niż było to konieczne :) Czekamy jeszcze na maruderów i wkrótce przystąpimy do wydawania legitymacji.
Opublikowano: 2014/01/24 11:10 przez pieter #13100
pieter Avatar
Dziękujemy serdecznie za sprawne wpłacanie składek na konto naszego Stowarzyszenia. Szczególnie dziękujemy tym członkom, którzy uregulowali składki za cały rok z góry, bo znacznie ułatwia nam to sprawdzanie wpływów ze składek. Osobne podziękowania dla tych, którzy wpłacili więcej niż było to konieczne :) Czekamy jeszcze na maruderów i wkrótce przystąpimy do wydawania legitymacji.